Днеска с колегите от BJE ходихме на Боулинг и на кръчма.
Хапнахме, пийнахме, забавлявахме се.
Наистина беше много готино.
Бяхме само ние в кръчмата, и ни пускаха каквато музика си изберяхме.
И сервитьорките бяха готини. Абе супер беше 🙂
Един блог на Тодор Чолаков
Днеска с колегите от BJE ходихме на Боулинг и на кръчма.
Хапнахме, пийнахме, забавлявахме се.
Наистина беше много готино.
Бяхме само ние в кръчмата, и ни пускаха каквато музика си изберяхме.
И сервитьорките бяха готини. Абе супер беше 🙂