Днеска беше ден на срещи.
С Видин в работата правихме Мишън Ревю. Това е нещо много важно – този документ казва каква си я свършил по последния проект и до някаква степен от него зависи дали ще имаш увеличение на заплатата и развитие в кариерата.
Вечерта се срещнахме с Лили и ходихме да се оправяме с квартирантите.
Оправихме се.
Опитах новия сладолед на Нестле – Мохито.
Ами това е.