Днеска минах вечерта през слатина и боядисах малко ъгълчето.
Изхвърлих каквото можах.
Прибрах се вкъщи навреме и си починах.
Друго си е да не си ставал в три часа сутринта
Един блог на Тодор Чолаков
Днеска минах вечерта през слатина и боядисах малко ъгълчето.
Изхвърлих каквото можах.
Прибрах се вкъщи навреме и си починах.
Друго си е да не си ставал в три часа сутринта