Днеска се видяхме вечерта с Боряна.
Ходихме на Уго да хапнем пица и се поразходихме малко.
Разговорихме се за фирмите и за общите ни познати.
Много приятно беше.
Обади се Ели да се видим утре на джагите.
Един блог на Тодор Чолаков
Днеска се видяхме вечерта с Боряна.
Ходихме на Уго да хапнем пица и се поразходихме малко.
Разговорихме се за фирмите и за общите ни познати.
Много приятно беше.
Обади се Ели да се видим утре на джагите.