Усмивките на вселената – 29.03.2011г.

Read Time ~ 1 minute

Днеска се видяхме с Ели и ходихме да играем във Fun City на стрелички, джаги, въздушен хокей и други.
Много забавно си изкарахме и съм много доволен от вечерта 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *