Днеска се видяхме с Ели и ходихме да играем във Fun City на стрелички, джаги, въздушен хокей и други.
Много забавно си изкарахме и съм много доволен от вечерта 🙂
Един блог на Тодор Чолаков
Днеска се видяхме с Ели и ходихме да играем във Fun City на стрелички, джаги, въздушен хокей и други.
Много забавно си изкарахме и съм много доволен от вечерта 🙂