Усмивките на вселената – 03.04.2011г.

Read Time ~ 0 minutes

Днеска ходих на пазар.
Купих ядки, уиски и бонбони да почерпя във вторник в работата.
През останалата част от деня сканирах ленти.
Останаха ми десетина броя.
Доволен съм от деня 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *