Днеска ходих на пазар.
Купих ядки, уиски и бонбони да почерпя във вторник в работата.
През останалата част от деня сканирах ленти.
Останаха ми десетина броя.
Доволен съм от деня 🙂
Един блог на Тодор Чолаков
Днеска ходих на пазар.
Купих ядки, уиски и бонбони да почерпя във вторник в работата.
През останалата част от деня сканирах ленти.
Останаха ми десетина броя.
Доволен съм от деня 🙂