Усмивките на вселената – 05.04.2011г.

Read Time ~ 0 minutes

Отиде си и този верблюд, както казват в една книга.
Пораснах с още една година днеска.
Очевидно по този въпрос могат да бъдат разгледани няколко различни гледни точки.
първата е, че станах чисто и просто на 32 години.
Това е обаче една конвенционална и скучна гледна точка, която никак не устройва моята програмистка натура.
Втората гледна точка е, че днеска навърших 100 000 години (в двоична бройна система). Звучи ужасно много, но пък е хубаво, кръгло число.
Естествено има и трета гледна точка според която станах на 20 години (в шестнадесетична бройна система). След година евентуално ще навърша пълнолетие по щатските закони 🙂
Вечерта се почерпихме малко с колегите, а след това с Ели ходихме на билярд и играхме малко джаги.
Беше забавно и приятно.
Беше един хубав рожден ден 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *