Усмивките на вселената 04.07.2007г.

Read Time ~ 1 minute

Хубав ден.
Сутринта шефът ме изненада приятно – фирмата щяла да ми компенсира 100% разликата между болничния и заплатата.
И освен това имам и еднократна премия.
Точно както си го бях поръчал от вселената.
Вечерта се видяхме за малко с Лили на по бира и кола.
След това инсталиране на Линукс.
Много готин ден 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *