Усмивките на вселената 03.05.2008г.

Read Time ~ 1 minute

След дълги перипетии най после у дома.
Подреждах малко кабеляци докато се разбрахме с Лили да се видим.
Видяхме се за около час на Хепи, след което Лили си тръгна, а аз останах със Сребра и Евелина.
Прекарахме си много добре заедно с тях и една
тяхна приятелка – Татяна. Ходихме на китайски и изобщо съм много доволен.
Купих си ЛИраел – втората книжка от поредицата за старото кралство.
Вечерта като се върнах почнах да я чета.
Много съм доволен от покупката и от деня 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *