Усмивките на вселената 10.11.2006г.

Днеска беше интересен ден.

Оправих горе долу предсрочното погасяване на 9 вноски в Пощенска. Беше добре и бяха много любезни служителките. По-сложно е от ДСК, но все пак не е зле.

Бихме един-два пъти на джаги на обяд.

Вечеряхме на китайски вечерта с Лили.

Ми това беше май. Не е много, но не е и малко. Но мина добре и успешно 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *