Усмивките на вселената 15.12.2008г.

Здравейте отново.
Днеска беше много готин ден.
Поработихме. Получихме добри новини от немско.
Вечерта имахме фирмено парти.
Аз бях надлежно костюмиран и шашнах колегите и даже финансовия директор.
Много приятно беше на партито. Освен хапване и пийване имаше много танци. С приятелката на Евгени (Деница номер 5) спечелихме някакви награди – водка и кола, и много танцувахме.
След партито което приключи към 12-1ч. тръгнахме да търсим дискотека. Не е толкова лесно се оказа – всичко резервирано.
Все пак отидохме на дискотека. Наричаше се “леглото”. Хубаво място. Удобни диванчета и легла имат. Аз си дремнах малко. Имаха и някакви танцьорки, които се кълчеха и подгряваха публиката (която ако е била заспала като мене, очевидно е имала нужда от подгряване). Прибрах се към 3 часа щастлив и доволен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *