Усмивките на вселената 25.02.2009г.

Днеска нафикснах доста бъгове в работата.
Купих си лимонада, че отдавна не бях пил.
Вечерта имахме асистентска среща на Essence.
Огромен екип сме – 30-40 човека.
Познавам и съм асистирал с почти всички от тях.
Много готино беше.
И семинарът ще е много готин.
Наели са огромна зала.
Абе супер ще е.
И правилата ме кефят.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *