Днеска се разправях с едно C++ по въпросния бъг.
Вечерта се прибрах и се подготвих психически за разходка утре.
Татко се обади, че ще ми пратят колелото в неделя.
Мими дойде с нас на обяд.
Поговорихме си за доброто старо време.
Един блог на Тодор Чолаков
Днеска се разправях с едно C++ по въпросния бъг.
Вечерта се прибрах и се подготвих психически за разходка утре.
Татко се обади, че ще ми пратят колелото в неделя.
Мими дойде с нас на обяд.
Поговорихме си за доброто старо време.
Zdrsti, Rosi.
Kakvo stava s tebe?
V bg li si oshte ili zamina veche?
Koga shte se vyrnesh i da se vidim pak?