Усмивките на вселената 18.10.2009г.

Read Time ~ 0 minutes

Днеска пак ходих на Стройко предимно за да се видя с Камелия.
Тя идва само тогава в София и използвах времето.
След това се разходих малко да разгледам за нови обувки до пиротска, където се видях случайно с Цвета.
Даде ми полезни насоки къде мога да си намеря обувки.
Вечерта четох книжка и си сготвих дроб с лук и вино.
Много добра манджа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *