Днеска като за ден на детето се видях с колегите от Просист.
Платих си телефона.
Хапнахме пържени картофки със сирене.
Пилето с ориз на дивака никак не е зле.
Прибрах се навреме вкъщи и заспах раничко.
Един блог на Тодор Чолаков
Днеска като за ден на детето се видях с колегите от Просист.
Платих си телефона.
Хапнахме пържени картофки със сирене.
Пилето с ориз на дивака никак не е зле.
Прибрах се навреме вкъщи и заспах раничко.