Днеска сканирах ленти до ранния следобед.
След това ходих на рожден ден на малката Дени.
Много весело беше.
Направих доста снимки.
Бяха разни познати, които не бях виждал от много време.
Като цяло беше много готин ден 🙂
Един блог на Тодор Чолаков
Днеска сканирах ленти до ранния следобед.
След това ходих на рожден ден на малката Дени.
Много весело беше.
Направих доста снимки.
Бяха разни познати, които не бях виждал от много време.
Като цяло беше много готин ден 🙂