Усмивките на вселената 05.05.2008г.

Read Time ~ 1 minute

Днеска реших, че е крайно време да почистя малко из вкъщи.
Измих чиниите, които си седяха кротко в миялнята от поне три седмици, изпрах всичко, което беше за пране.
Купих накрайник за миялната, така, че да може да се включва по-лесно. Направих една две уговорки с приятели за утре.
Подредих доста неща, но още има.
Общо взето изкарах си много добре 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *